wtorek, 8 kwietnia 2014

Nike Kobe 9 Elite Low HTM

Jeśli myśleliście że Nike skończyło z nowymi wariantami Kobe 9, to się mylicie. Po premierze bardzo wysokich Kobe 9 Elite wszyscy oczekiwali wersji low. Niewiele czasu minęło i pojawiła się wersja low - jednak cholewka została wykonana z Engineered Mesh a nie z Flyknitu jak w wersji high. Jednak dzisiaj w sieci pojawiły się zdjęcia bardzo ciekawych Kobe 9 Elite Low, których cholewka została wykonana z Flyknitu - ponadto mają troszeczkę niższy krój niż wersja EM.
Pierwszymi kolorystykami jakie będą dostępne to zestaw HTM - są to cztery kolorystyki przygotowane przez absolutne legendy tworzące Nike - CEO Mark Parker, Fragment Design Founder Hiroshi Fujiwara i Nike Innovation Leader Tinker Hatfield. Niestety będą one dostępne 8 kwietnia tylko i wyłącznie w włoskim oddziale Nike mieszczącymi się w Stadium Milano. Cena nieznana. Jednak według Nike INC po zestawie HTM dostępne będą nowe kolorystyki Kobe 9 Elite Low z cholewką z Flyknitu.
Powiem wam że te kolorystyki (no może poza tymi biało-gumowymi) to jedne z najlepszych jakie widziałem w tym roku - naprawdę wielka szkoda, że Nike nie wydaje ich globalnie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz