sobota, 28 czerwca 2014

Zbliżające się kolorystyki Nike KD VII

Wiem że w tym tygodniu sporo piszę o KD VII, ale jest to jedna z największych premier roku. Obiecuję że będzie to ostatni wpis dotyczący KD VII - przynajmniej na kilka dni odpuszczę ten temat i zajmę się innymi premierami. Przy okazji premiery KD VII, Nike wrzuciło zdjęcia pierwszych pięciu kolorystyk oraz załączyli daty wydania.Pierwsza kolorystyka została nazwana "USA" - ta kolorystyka nie wymaga wyjaśnienia. Kolory zainspirowane amerykańską flagą - pewnie w nich Durant będzie grał w trakcie tegorocznych Mistrzostw Świata w Koszykówce. Buty są już dostępne na nike.com za $150.

usa-kd-7
kd-7-usa-independence-day
 
Następna kolorystyka została zatytułowana "35 000 Deegres" i jest to ta sama, którą mogliście zobaczyć na zdjęciach z premiery. Kolorystycznie buty bardzo przypominają kolorystykę "DMV". Inspiracją stojącą za tą kolorystyką jest błyskawica - temperatura błyskawicy wynosi właśnie 35 tysięcy stopni Fahrenheita. Premiera będzie miała miejsce 12 lipca - cena jak wszystkie KD VII wynosi $150.

35k-degrees-kd-7
kd-7-35-k-degrees
 
Następna kolorystyka została zatytułowana "Global Game" i została ona zaprojektowana specjalnie na World Basketball Festival in the Windy City of Chicago organizowany przez Nike i Jordan Brand odbywający się pomiędzy 13 a 17 sierpnia. Cały but jest czerwony poza melanżowym brandingiem. Na tą kolorystykę trzeba będzie chwilę poczekać - będzie dostępna dopiero 2 sierpnia za standardowe $150.
global-game-kd-71
kd-7-global-game
 
Kolejna kolorystyka została zatytułowana "Calm Before The Storm" i również nawiązuje do tego marketingowego wymysłu że Kevin jest jak piorun - "Calm Before The Storm" ma symbolizować tego cichego i spokojnego Duranta przed meczem, zanim burza się rozpęta i KD zdobędzie 40 lub więcej punktów.  Buty będą dostępne 16 sierpnia za $150.

calm-before-the-storm-kd-7
kd-7-calm-before-the-storm
 
Ostatnia kolorystyka została zainspirowana ksywką oraz kontem Duranta w aplikacji Instagram - "Easy Money". Zanim był Slim Reaper i inne był Easy Money - ma to symbolizować z jaką łatwością KD umieszcza piłkę w koszu i dzięki temu zgarnia "łatwą kasę" z kontraktu. Te buty kolorystycznie bardzo mi przypominają stroje drużyny NFL Miami Dolphins oraz jedną z kolorystyk LeBron X "Miami Dolphins". Ta kolorystyka będzie dostępna 9 sierpnia za $150.

easy-money-kd-7
kd-7-easy-money
 
Osobiście najbardziej podobają mi się kolorystyka "Global Game" - mam słabość do czerwonych butów. na drugim miejscu ex aequo jest "USA" i "Easy Money" - idealne buty na lato. Zdecydowanie najgorzej wygląda "35 000 Deegres".

A co wy myślicie ? Która kolorystyka jest waszym zdaniem najlepsza ?    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz