wtorek, 1 lipca 2014

Nike Championship Pack 2014 - czyli co by było gdyby Heat wygrało

Playoff'y to magiczny czas nie tylko dla fanów koszykówki - sneakerheadzi również czują ekscytację na myśl o nowych modelach i kolorystykach. Od trzech lat ten okres stał się jeszcze bardziej ekscytujący ponieważ Nike wprowadziło serię Elite - ulepszone wersje standardowych modeli, przygotowane specjalnie na Playoff'y. Od dwóch lat (lato 2012 i 2013) Nike wypuszcza tzw. Championship Pack - zestaw mający za zadanie celebrować tytuł mistrzowski LeBron'a James'a. Były dwa (tytuły i zestawy) i zawsze wzbudzały bardzo duże zainteresowanie - głównie dzięki fantastycznym kolorystykom. Ludzie spali pod sklepami byle tylko je dostać - na eBay'u takie zestawy chodzą po ponad tysiąc baksów.

Niestety Miami Heat przegrało z kretesem - nie będzie Championship Pack'u. Jednak sample butów były już przygotowane - podobnie było w 2011 - dzięki pracownikom Nike możemy zobaczyć jak ten mistrzowski zestaw miałby wyglądać. Zestaw zawiera LeBron XI Elite oraz LeBron XI Low - pierwsze w klasycznej już czerwono-złotej kolorystyce, drugie maja jakiś misz-masz kolorystyczny na cholewce. Moim zdaniem jeśli ten zestaw by wyszedł byłby dla mnie czymś w rodzaju połączania miłości i nienawiści - te czerwono-złote Elite wyglądają fantastycznie, te wielokolorystyczne XI Low kompletnie nie przypadają mi do gustu.

Niestety nie dane mi będzie darzyć tymi uczuciami tego zestawu, ponieważ nie pojawi się on na sklepowych półkach. Szkoda że Adidas nie wykorzystał okazji i nie zrobił czegoś dla Duncana. Jordan Brand mógł też zrobić coś dla Kawhi Leaonard'a.

nike-lebron-xi-11-champion-pack

nike-lebron-xi-11-elite-red-gold-sample

nike-lebron-xi-11-elite-red-gold-sample-02

nike-lebron-xi-11-low-champion-pack
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz