czwartek, 3 lipca 2014

Adidas D Rose 773 III są już dostępne

Przez ostatnie kilka tygodni bardzo dużo wpisów dotyczyło Nike, ponieważ nic ciekawego w innych markach się nie dzieje. Po kilkutygodniowej "suszy" Adidas Basketball wreszcie dał oznaki życia - bez żadnej zapowiedzi wypuścił na rynek nowy drużynowy model sygnowany nazwiskiem Derrick'a Rose'a. Nazwany został 773 (kod pocztowy Chicago, a dokładniej dzielnicy w której Rose dorastał) i jest to już trzeci w serii.

773 cechuje się niską ceną, przy zachowaniu przyzwoitej ilości technologii. Poprzednie dwa modele z technologicznego punktu widzenia były bardzo podobne do głównego modelu D Rose - były tylko nieznacznie brzydsze. Dopiero w tym roku będzie spora różnica pomiędzy główną linią a linią poboczną reprezentowaną przez 773 III. Przede wszystkim w D Rose 5 zastosowana będzie pianka Boost, w 773 III za system amortyzacyjny służy pinka AdiPrene (praktycznie rzecz biorąc jest to EVA). Ponadto, 773 III stawia na naturalne materiały - skórę i zamsz, natomiast w D Rose 5 użyty zostanie SprintWeb.

Uważam że 773 III będą całkiem niezłą alternatywą wobec D Rose 5 - pytanie brzmi czy da sobie radę z dosyć szeroką w tym przedziale cenowym konkurencjom ? Pożyjemy - zobaczymy. Adidas D Rose 773 III są już dostępne na adidas.com za $115.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz