wtorek, 17 września 2013

Otwarcie pierwszego w Polsce pop-up store ASICS/Onitsuka Tiger - U Nas

Dzisiaj o 16 nastąpiło otwarcie pierwszego w Polsce pop-up store Onitsuka Tiger/ASICS. Nazywa się U Nas i jest to projekt Filipa Pabjasa oraz Kuby Czajkowskiego. Założenie jest proste - wyłożony zostaje określony asortyment dostępny tylko stacjonarnie - jeśli się pośpieszysz kupisz swoją parę. Pop-up store działa do momentu, kiedy zabraknie towaru - wtedy gospodarze U Nas rozpoczną nowy projekt. Co to będzie - nie wiadomo. Organizatorzy trzymają to w tajemnicy - chcą aby była to niespodzianka.
Przyszedłem dzisiaj na otwarcie i przeżyłem lekki szok - otóż pół godziny przed otwarciem, przed sklepem stało już kilka osób. Należy pamiętać, że dzisiejsza aura wyjątkowo nie sprzyjała czekaniu na dworze. Chwilę po 16, pop-up store został otwarty. Muszę powiedzieć, że U Nas posiada największy wybór butów marki ASICS i Onitsuka Tiger w Warszawie, a może nawet w Polsce. Zatem jeśli lubicie te marki i jesteście w Warszawie, polecam jak najszybszą wycieczkę do U Nas - ponieważ w ciągu pierwszych kilku godzin zniknęło już kilkanaście par. Na samym początku kupowano tylko jedną kolorystykę modelu Gel Lyte III - była to Black/Tan/Brown (zdjęcie poniżej). Tę kolorystykę można kupić tylko w U Nas - jest to jedyny sklep w Polsce posiadający je w asortymencie - a z godziny na godzinę ilość par się kurczyła.


Pomimo niesprzyjającej aury w sklepie zjawiło się sporo osób. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na frekwencję, było to, że pierwszego dnia obowiązywał rabat 10% na cały asortyment. Osobiście uważam, że jest to bardzo ciekawe miejsce i polecam odwiedziny wszystkim osobom zainteresowanymi butami - nawet nie musicie nic kupować, można przyjść i pooglądać, ponieważ tego typu sklep jest absolutnym precedensem.

Poniżej kilka zdjęć, a po więcej informacji zapraszam na fanpage U Nas.
2 komentarze:

  1. w jakich godzinach otwarty jest ten sklep?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. od poniedziałku do piątku w godzinach 12-20, a w sobotę od 13 do 18

      Usuń