piątek, 9 maja 2014

Nike Penny “Shooting Stars” Pack

Długo po zakończeniu kariery Penny'ego Hardaway'a Nike wciąż wydaje nowe modele sygnowane jego nazwiskiem. Doszło do tego, że niedługo dostępny będzie model sygnowany nazwiskiem jego alter-ego - Lil Penny - występował razem z pełnowymiarowym Penny'm w reklamach. Lil Penny mówił głosem kultowego komika Chris'a Rock'a. Premiera Lil Penny była już kilkakrotnie przekładana - wreszcie mamy oficjalną datę wydania i niedługo można się spodziewać kolejnych kolorystyk.

Jak widać na zdjęciach poniżej Lil Penny jest fuzją dwóch modeli - Air Up i Air Rookie. W zestawie "Shooting Stars" mamy dwie pary zainspirowane barwami klubowymi Orlando Magic. Pierwsze są czarno-niebieskie Lil Penny na które naniesiono małe gwiazdki. Ponadto został wyposażony w przezroczystą podeszwę i niebieskie platformy trakcyjne.

Drugie w zestawie są Air Foamposite "Shooting Stars" w których Penny grał w Celebrity Game podczas All-Star Weekend 2012, który odbył się w Orlando. Przez długi czas były to tylko PE, ale jak się okazało trafią do sprzedaży. Koń jaki jest każdy widzi - mamy białą cholewkę uzupełnioną o czarny panel z gwiazdkami, do tego dochodzi przezroczysta podeszwa i niebieski mesh.

Można spokojnie powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej nahypeowanych premier roku - pewnie będzie jakieś 0,5% szansy na zdobycie tego zestawu. Buty prezentują się całkiem nieźle - jedynym problemem jest cena. Nike wywindowało cenę do 500 baksów, kiedy Lil Penny kosztują 180, a Foamposite 250. Byłem kiepski z matmy, ale po mojemu wychodzi 430 dolców, a nie 500. 70 dolarów za pudełko ?! Kogoś chyba pogrzało.

Obie pary będą dostępne 17 maja w cenie $500 za całą paczkę.


nike-penny-shooting-stars-official-images-18
nike-penny-shooting-stars-official-images-05
nike-penny-shooting-stars-official-images-04
nike-penny-shooting-stars-official-images-03
nike-penny-shooting-stars-official-images-02
nike-penny-shooting-stars-official-images-15
nike-penny-shooting-stars-official-images-14
nike-penny-shooting-stars-official-images-13
nike-penny-shooting-stars-official-images-12
nike-penny-shooting-stars-official-images-09
penny-hardaway-nike-air-foamposite-one-shooting-stars

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz